ANDREA

Retail & Visual Merchandising konzultantka v REFINE

Andrea vyštudovala Marketingový a obchodný manažment na Ekonomickej univerzite v Bratislave a už počas jej Erasmu v Dánsku sa zoznámila s visual merchandisingom, ktorý bol na Slovensku rozvinutý minimálne.

V Dánsku sa Andrea naučila kombinovať marketing s dizajnom a po návrate na Slovensko sa tomu venovala ďalej - stážovala v Adidase ako Visual merchandising intern. Mala na starosti vzhľad predajní v siedmich krajinách a pomáhala s otváraním nových predajní. Po škole odišla do Londýna, kde pracovala pre luxusnú značku Cartier. Bola zodpovedná za implementáciu marketingových kampaní v butikoch a bezchybné vystavenie šperkov v hodnote aj niekoľko miliónov libier. Jej najlepšou pracovnou skúsenosťou je otvorenie butikov v Harrods, Heathrow a flagship butik na New Bond Street v Londýne.

Po návrate na Slovensko pracovala v Bepone ako Visual merchandising manažérka. Kvôli pandémii a zatvoreným predajniam rozbieha vlastný biznis s visual merchandisingom, ktorý má zlepšiť zákaznícku skusenosť v predajniach a posunúť ich na vyššiu úroveň.

Momentálne tiež študuje interiérový dizajn, aby si mohla rozšíriť svoje portfólio a robiť komplexný dizajn predajní. Mimo práce miluje cestovanie, knižky a témy ako psychológia, umenie a dizajn.


Top osobný highlight doterajšej kariéry:

Práca pre luxusnú značku šperkov Cartier v Londýne.


Kde o Andrei môžete nájsť viac:

Linkedin