ANIT

Senior Public Relations manažérka v agentúre Divino

Anit je cieľavedomá a kreatívna osobnosť s vášňou pre PR a eventy.
Vyštudovala FTF VŠMU a taktiež marketing a masmediálnu komunikáciu, vďaka čomu získala prehľad v mnohých oblastiach. Má za sebou úspešnú 5 ročnú skúsenosť v módnom priemysle, v ktorom pôsobila ako modelingový scout v agentúre Exit model management. Skúsenosti v eventom segmente nazbierala počas pôsobenia v event & live communication agentúre Creative Pro.

Všetky nadobudnuté skills aktuálne hravo aplikuje aj v oblasti PR, v ktorej pôsobí na pozícií Senior PR manažérky v komunikačnej agentúre DIVINO. Ako PR manažérka má na starosti najmä klientov z FMCG sféry (napr. Dr. Oetker SK/CZ), ktorým s nadšením prináša kreatívne riešenia a nekonvenčné prístupy/pohľady na vec. Absolútna spokojnosť klienta je pre ňu najvyššia priorita, no nebojí sa povedať svoj názor nahlas. Miluje efektívnosť, dochvíľnosť, konštruktívnu kritiku a úprimných ľudí s vášňou pre to, čo robia.


Top osobný highlight doterajšej kariéry:
  • Robí to, čo ju baví a napĺňa - výhra v tendroch a realizácia eventov, vďaka ktorým mala možnosť priniesť ľuďom mnoho pozitívnych zážitkov a emócií.
  • Možnosť pracovať ako PR manager pre Dr. Oetker SK/CZ

Kde o Anit nájdete viac:
Instagram
Linkedin