ANNA

Fotografka

Anna má len 19 rokov, no fotografii sa venuje od 14-tich. Pred rokom sa presťahovala z Ruska na Slovensko a v súčasnosti študuje druhý ročník estetiky na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Od roku 2018 sa aktívne venuje digitálnej fotografii, neskôr k tomu pridala analógovú. Anna sa vždy snaží vidieť to krásne v jednoduchých, obyčajných veciach a zachytiť to na fotoaparát. Jej najväčšou láskou je pouličná fotografia, také mestské príbehy, kde nielen spoznáva nových ľudí, ale aj ukazuje mesto jej očami. Rada tiež experimentuje s neobvyklými formátmi ako sú testovacie fotenia pre modelingové agentúry, fotenia pre malé lokálne značky a pod. V budúcnosti by sa chcela viac focusovať práve na brandové fotenie pre väčšie slovenské aj zahraničné značky.

Anna tiež rada objavuje a ponára sa do umenia, často navštevuje výstavy a galérie a sníva o tom, že jedného dňa tam bude visieť aj jej práca. Taktiež rada vyhľadáva nové zaujímavé miesta na Slovensku a delí sa o ne s jej čitateľmi. A čo ešte neodmysliteľne patrí k životu umelkyne? Káva, knihy a cestovanie, čo Anna miluje tiež. 

Top osobný highlight doterajšej kariéry:

Fotenie pre hlavnú editorku magazínu Hikemates (Tatiana Illarionova) a veľa spokojných a pozitívnych ohlasov od jej klientiek.


Kde o Anne môžete nájsť viac:

Instagram
Instagram analog