CAROL

 Sales & marketing manažérka v ui42,  zakladateľka e-commerce projektu Kučeravé

Carol vyštudovala odbor International Sales & Marketing Management v Kodani, no chcela skúsiť šťastie na domácej pôde. Po stáži, ktorá prerástla v platené miesto na marketingu sa vrhla na organizáciu eventov pre prestížne bratislavské hotely. Odtiaľ jej cesta smerovala na súčasnú pozíciu vo webovej agentúre. Ako úplný neznalec technológií sa po čase vypracovala na sales a marketing manažérku... a dokonca vie viesť konštruktívnu debatu aj s programátormi :)

Popri e-commerce projektoch si Carol našla čas aj na svoj vlastný, so zvučným názvom Kučeravé. Ako majiteľka kučeravých vlasov vždy trpela a hľadala spôsob ako ich vyrovnať. Dnes predáva vlasovú kozmetiku na podporu kučeravých vlasov, ktoré sú jedinečné. Carolinou snahou je, aby jej zákazníčky a zákazníci podporili svoju prirodzenosť a naučili sa svoje vlasy milovať. 

Top osobný highlight doterajšej kariéry: 
Pre Carol je to najmä fakt, že sa dokázala vždy o seba postarať a k všetkému sa dopracovala vlastnou šikovnosťou bez protekcií a známostí. Za highlight považuje tiež to, že sa snaží ľuďom pomôcť vyriešiť ich problémy, čo ju veľmi napĺňa a neustále utvrdzuje v pocite, že to, čo robí, má zmysel.


Kde o Carol môžete nájsť viac:
Linkedin
Instagram
Instagram Kučeravé