ELA

Social media manažérka, TV Markíza

Ela bola na strednej škole vraj nádejná mladá someliérka (zúčastnila sa aj prvých majstrovstiev Slovenska). No od malička ju oveľa viac bavilo tvoriť, a tak po Hotelovej akadémii hľadala cestu, ktorá ju privedie ku kreatívnej práci. Vyhliadla si FMK, ktorú aj vyštudovala a už počas štúdia sa zamestnala v HR. Začala pracovať v agentúre Goodcall, no už tam stále zabŕdala do sociálnych sietí. Po roku a pol ju to stále viac a viac ťahalo k marketingu, a zároveň sa snažila finančne ostamostatniť. Prijali ju ako asistentku jednej úžasnej marketingovej manažérky v Orange Business Services, ale práca pre ňu opäť nebola dostatočne kreatívna, a tak hľadala ďalšie možnosti.

Šla do House of Ukulele, už na kreatívnu pozíciu, kde za vyše roka mala možnosť nasať všetko, čo sa dalo. Odtiaľ presedlala na cestu freelance, kde tvorila všetko od obsahu, cez kampane až po celé stratégie či PR články a blogy.  Práce sa jej nabaľovalo toľko, že väčšinu nových klientov už musela odmietať.

Chýbal jej však kolektív, a tak prišla šanca v Markíze, kde sa posúva závratnou rýchlosťou a je vďačná za túto príležitosť. Podľa Eliných slov má v Markíze okrem neobmedzených kreatívnych príležitostí aj perfektný kolektív a pod sebou tím šikovných mladých ľudí. Ela prijíma všetky pracovné výzvy a už sa teší, čo jej tento rok prinesie.

Okrem iného je milovníčka havkáčov a jedného útulkáča má aj doma #nekupujadoptuj.


Top osobný highlight doterajšej kariéry:

Keď Ele klient oznámil, že vďaka jej práci nepríde o firmu, pretože sa mu biznis krásne rozbehol a rozšíril tak svoje podnikanie aj do dalších 2 krajín.


Kde o Ele môžete nájsť viac: