GEJB

ART directorka & ideamakerka

Gejb je pôvodom z Bratislavy, ale žije a pracuje v Prahe, a preto je jednou z jej superschopností plynule prepínať medzi slovenčinou a češtinou (čo väčšinou ľudí mätie a ona sa na tom zabáva :). 
Bakalára získala z multimédií a priestorového umenia a na magisterskom stupni pokračovala na pražskej DAMU - v odbore alternatívna scénografia.
Aj keď v reklame pracuje už nejaký ten piatok, jej pracovný background nabral na obrátkach až vo Footshope, kde s brand tímom realizovala projekty a eventy pre Adidas, Vans, Reebok či značku Puma. Po pár rokoch sa Gejb rozhodla posunút ďalej a skúsiť freelance pozíciu kreatívca a alternatývnej/experimentálnej art directorky. Ku kampaniam pristupuje nekonvenčne a atypicky - špecializuje sa na využívanie nových technológií, navrhovanie out of box PR kampaní, brand aktivácie, interaktívne kampane, premyslené spolupráce a prepojenie umeleckého a vizuálneho sveta s tým komerčným - ideálne s presahom do CSR. Nie je teda takou klasickou arťáčkou, samú seba skôr prirovnáva ku kreatívnemu megalomanu, ktorý sa snaží klientov posúvať mimo ich komfortnú zónu.

Gejb miluje svetlo vo všetkých možných podobách, hry (stolové aj videohry), strelbu, jedlo, nové technológie, chlpaté zvieratká, tenisky, cestovanie, 90s-00s hity, otrasné reality shows a spánok.

Top osobný highlight doterajšej kariéry: 

Aj keď už pár skvelých projektov za sebou má, na tom najväčšom highlighte aktuálne usilovne pracuje.


Kde o Gejb môžete nájsť viac:
Instagram
Linkedin
Web