JUDIT

Copywriterka & ideamakerka, Zaraguza CZ

Judit sa takmer stala chemickou inžinierkou, ale jedného dňa jej medzi skúmavkami napadlo, že by sa oveľa radšej živila dostávaním nápadov. Kým to sklamané tety, babičky a susedia stihli rozdýchať, sedela vo vlaku do Prahy, pripravená študovať Marketingovú komunikáciu a PR na Univerzite Karlovej.
S kamarátmi sa jej podarilo vyhrať študentskú súťaž Žiarovka a vďaka oceneniu ADC Štempel pre mladých kreatívcov si na leto odbehla stážovať do Respect APP. Hneď v prvý deň počas vymýšľania headlinu na billboard pochopila, že presne toto chce robiť najviac na svete. Posedávať na agentúrnom gauči a hľadať slová. Už naspäť v Prahe, zaklopala na dvere Zaraguzy a pekne poprosila, či by u nich nemohla písať a vymýšľať. Oni že skúsime to. A tak tam popri štúdiu píše a vymýšľa dodnes. Pracovala na komunikácii značiek ako ČSOB, AXE, Orion či ŠKODA. Najradšej hľadá insighty a píše headliny, o niečo menej rada píše svoju diplomovú prácu.

Top osobný highlight doterajšej kariéry:
Highlightom sú pre Judit všetky momenty, keď si uvedomí, aká je vďačná za to, čo robí. Či už je to na pódiu pri preberaní ceny, na prezentácii u klienta, alebo vo vydýchanej brainstormovni.

Kde o Judit nájdete viac:
Linkedin
Instagram