KAJA

Študentka operného spevu, učiteľka hudby na ZUŠ, zvieraco-právna aktivistka


Mladú 26-ročnú aktivistiku Kaju môžete nájsť v priestoroch ZUŠ vyučovať hru na klavír a priečnu flautu. Výučbe sa venovala už popri vysokoškolskom štúdiu rovnakého odboru. Momentálne študuje operný spev a ďalej by chcela pokračovať vo svojom štúdiu v Čechách. 

Láska k zvieratám bola od detstva Kajinou veľkou vášňou, preto sa už viac ako dva roky venuje zvieraco-právnemu aktivizmu a je členkou celoslovenskej organizácie Humánny pokrok. Kaja sa taktiež rada zvŕta v kuchyni a styluje jedlo pre projekt Jem pre Zem - primárne sa sústreďuje na zatraktívnenie rastlinného stravovania. Pomocou instagramového účtu @kamila.spanila a svojho blogu, sa snaží prilblížiť spôsoby takejto výživy a jej výhody. Na jej Instragame či blogu nájdete mnoho receptov, fotiek jedla, ale aj rôzne úvahy. Aby toho nebolo málo, osvetu ekologickejšieho prístupu k našej planáte Kaja komunikuje spolu s dvomi kamarátkami na profile @naskladke.


Top osobný highlight doterajšej kariéry:

Kaja má hneď niekoľko veľkých úspechov, a to ukončenie VŠ štúdia, začatie štúdia operného spevu a pôsobenie pre projekt Humánny pokrok.

 
Kde o Kaji môžete nájsť viac:
Instagram
Web