KATARÍNA

Copywriterka & Ideamakerka pre Story TLRS

Katarína tvorila a vymýšľala už od detstva. Na Vianoce ste od nej nedostali iný darček, než ten vlastnoručne vyrobený. Celú základnú a strednú poctivá dochádzka na výtvarku, ktorá sa v rámci vysokoškolského štúdia spojila s marketingom -⁠ a hľa, na obzore sa začala pomaly črtať jej profesná cesta. Na umelecké vlohy neskôr nadviazalo strategické premýšľanie a vcítenie sa do zákazníka.
Katarína toto všetko trénovala v Zaraguze a Bistro Social, kde si okrem obsahu na sociálne siete vyskúšala aj Facebook Ads a trochu čísiel. Rýchlo si však uvedomila, že na pracovný rozlet potrebuje svoju pozornosť naplno venovať kreatívnemu procesu –⁠ pretože ako sama hovorí: „tam som doma, tam brainstormujem". Dva roky tvorila obsah na sociálne siete pre Heineken, Desperados, Diplomático, Don Papa a Guinness a aby sa jej z toľkého alkoholu nezatočila hlava, vybalansovala to Sunarom. Aktuálne už takmer rok pracuje na pozícii copywriterky a ideamakerky pre Story TLRS a kvitne spokojnosťou –⁠ vraj také to, keď v nedeľu večer nemusíš trpieť depkou z pondelka. V Story TLRS sa Katarína aktívne zapája do tendrov, vymýšľa obsahové stratégie a redakčné plány, píše copy a všetko to poctivo zapíja kávou.
Inšpiráciu zbiera po Pinterestoch, filmoch a seriáloch, v divadle a umení. Keď nepracuje, tak oddychuje bez výčitiek. A keď nepracuje a neoddychuje, tvorí. Maľuje, učí sa kaligrafiu (a spolu s ňou aj trpezlivosti) a momentálne chodí na kurzy keramiky. Vždy si nájde cestu a nový spôsob, akým sa prejaviť.

Top osobný highlight doterajšej kariéry: 
Každý nový nápad, u ktorého už v zárodku cíti, že prinesie ovocie.


Kde o Kataríne môžete nájsť viac:
Súkromný profil
Umelecký profil