KATKA

Production manažérka v Rock Pop Bratislava

Možno ani len netušíte, že jednou z najdôležitejších osôb legendárneho slovenského festivalu Bratislavské Jazzové Dni je mladá, večne usmiata Katka.

Katka mala vždy prirodzený talent na komunikáciu s ľuďmi, a tak si túto svoju záľubu vyšperkovala hneď v štyroch jazykoch. Okrem toho má aj závideniahodný prehľad v hudbe a pop kultúre. Organizovanie festivalu a posúvanie hraníc slovenskej kultúry akoby boli šité pre ňu na mieru. Ako to už u šikovných multifunčkných žien chodí, jej pracovná náplň presahuje hranice jej oficiálnej pozície. Katka pri organizácii Jazzákov stíha prácu produkčnej, event, account, PR a social media manažerky, prekladateľky, runnerky a osobnej šoférky v jednom.

Ťažko by ste hľadali viac "people friendly" človeka ako je Katka. Po šiestich rokoch a viac ako desiatich úspešne zorganizovaných Jazzákoch má momentálne pracovnú pauzu a po zaneprázdnenom období sa “učí chodiť” v oddychovacích vodách, aby načeprala energiu a inšpiráciu na ďalšie ročníky festivalu.

Top osobný highlight doterajšej kariéry:

Jej najobľúbenejším hobby vždy bolo chodenie po koncertoch s kamarátmi. To, že sa jej podarilo zmeniť túto záľubu na povolanie a prinášať ľuďom výnimočné hudobné zážitky, je pre ňu najväčším osobným úspechom. Každý vypredaný ročník Jazzákov je jej splneným snom.

Kde o Katke môžete nájsť viac:

Instagram