KIKA

Communication specialist

Kika je kreatívna duša, ktorá od detstva niečo tvorila - dlhé roky chodila do ZUŠ na výtvarnú, neskôr ju začalo baviť fotenie, no a posledný rok sa začala venovať technike linoryt. Do linolea vyrýva rôzne motívy, ktoré potom tlačiarenskou farbou otláča na papier. Kikine diela nájdete v jej “štúdiu” @tinta_studio_ .

Marketingu sa Kika začala venovať ešte počas štúdia na FMK v Trnave, kedy sa vďaka školskému projektu v spolupráci s WLB dostala na pozíciu Digital Account Assistant. Momentálne pracuje na pozícii Communication specialist v Generali Slovensko a jej pracovný záber je pomerne široký - venuje sa sociálnym sieťam Facebook a Linkedin, globálnemu CSR projektu The Human Safety Net, ale aj internej komunikácii. Jej výhodou sú skúsenosti z agentúry, vďaka ktorým dúfa, že je aj dobrým klientom :)

Aktuálne sa taktiež stará o sociálne siete festivalu digitálneho umenia Sensorium Festival, vďaka ktorému spoznala zaujímavé formy umenia a super ľudí. Jej srdcovkou však aj počas pandémie ostáva konferencia Design it! Conference, ktorú začali s kamarátmi organizovať ešte ako študenti na FMK a má za sebou dva úspešné ročníky. Dúfa, že to situácia dovolí a uvidíme sa už čoskoro aj na treťom ročníku! :)

Top osobný highlight doterajšej kariéry:
Za úspech Kika považuje každý dokončený projekt či event, po ktorom zostane ten príjemný pocit, ktorý trvá.

Kde o Kike môžete nájsť viac:
LinkedIn
Instagram
Instagram Lino Projekt