KRISTY

SMM content creatorka v Imagons a dobrovoľníčka v Jem pre Zem

Kristy študovala špeciálnu pedagogiku v Brne, no po magisterských štátniciach si ani len neprebrala diplom a zaláskovaná odletela do Londýna. Po 5 rokov striedania adries, pracovných pozícií a cestovania po svete, zatúžila po tichom a pomalšom živote na Slovensku. Z extrému do extrému. S priateľom sa na skoro rok presťahovali na samotu pri Banskej Štiavnici, kde sledovali zvieratá, prikladali drevo do pece, užívali si kontakt s prírodou a riešili problémy s internetom. Jej cestovateľské ja sa opäť zobudilo a posledné dva roky trávila v Londýne, odkiaľ sa nedávno vrátila.

Kombinácia jej záľub (odmalička ju to ťahalo k fotografii a zapáčil sa jej svet sociálnych sietí) vyústila až do jej aktuálneho povolania. Niečoho, v čom našla zmysel. Počas pandémie jej prišiel nevinný newsletter od neziskovky, ktorú rok so záujmom sledovala, a keďže hľadali dobrovoľníčku na social media, neváhala. A tak Kristy už rok a pol pracuje pre @jemprezem, kde tvorí content plány a vedie tím šikovných social media manažérok.

Za tento čas sa naučila toľko rôznych vecí, že to nie je možné opísať, stretla úžasných ľudí a zdokonalila svoj skillset natoľko, že tento rok dostala platené miesto v marketingovej agentúre. Podľa Kristy je super vedieť, že existuje šanca aj pre mimoodborových ľudí - potrebná je iba nekonečná zvedavosť, záujem a drive.

Kristy v živote hľadá rovnováhu a zatiaľ sa jej ju aj v prípade práce vs. dobrovoľníctva darí udržať. Robiť zadarmo má podľa nej obrovské čaro: „myslíš to vážne, poteší ťa každý - aj malíčký úspech a robíš to z úprimnej motivácie. To, že si obklopená ľuďmi, ktori myslia podobne je proste bonus," dodáva.


Top osobný highlight doterajšej kariéry: 
Work-life balance. Najprv pochopenie čo to je a potom, že nič nie je podstatnejšie!Kde o Kristy môžete nájsť viac:

Instagram