LENKA

Fotografka

Lenka viac ako 15 rokov pracuje ako profesionálna fotografka. Okrem toho, že prirodzene hľadá krásu, tak pomáha firmám a ľudom zlepšovať ich imidž. Spolu s tímom odborníkov pracuje na rozličných projektoch zameraných na tvorbu fotografií a produkciu pre široké spektrum klientov od poisťovní až po beauty sektor. Lenka verí v silu vlastného tímu a tomu, že za dobrou robotou stojí nadšenie ľudí, ktorí sa na nej podieľajú.

Okrem práce na komerčných klientoch sa Lenka venuje aj svojmu projektu Noblesa, ktorý prostredníctvom fotografií podporuje to, ako ženy vnímajú seba a svoje telo. Lenka skrz optiku vlastného fotoaparátu ukazuje ženám ich pekné stránky a podporuje ich zdravé sebavedomie. Počas svojej kariéry mala možnosť fotiť mnohé slovenské herečky, speváčky, modelky a športovkyne a jej fotografie sa objavili na obálkach popredných slovenských magazínov. 


Top osobný highlight doterajšej kariéry:

Spätná väzba od spokojných klientov, ktorí sa páčia sami sebe na fotografiách. Produkcia a efektívne zvládnutie veľkých kampaní a rozličných stresových situácií, ktoré pri produkciách vznikajú.


Kde o Lenke môžete nájsť viac:

Instagram
Web