LINDA

Social media manažérka a Fashion fotografka

Linda má 26 rokov a pracuje ako social media manažérka a fotografka. Už na gympli poškulovala po kreatívnom vyžití, a tak začala fotiť. Inšpiráciou jej bol Pinterest, no neskôr precitla a uvedomila si, že inklinuje k fashion fotke. Viac ako gympel ju bavilo plánovať fotenia a sedieť do noci za pc, aby sa výsledok podobal čo najviac profi fotografom.

Po gympli jej bolo jasné, že právnik, medik, ani teoretický fyzik z nej nebude, a že musí mať niečo dočinenia s kreatívou. Objavila marketing na FMK a nadchla sa preň. Už popri škole začala v Socialists na pozícii content manažérky, a tam pochopila, že sociálne siete nie sú len o pridávaní srdiečkového contentu. Pracovala na známych značkách ako Poštová banka, ŠKODA, či Rajo. Po takmer 2 rokoch sa presunula do Barney Studio, o čosi neskôr do Core4 Advertising a najnovšie si ju osvojili v Istroške, kde tvorí súčasť digitálneho tímu.

Keď práve nesoušluje, tak obdivuje všetky pekné psi na uliciach, kreslí si na ipade a fotí fashion.

Top osobný highlight doterajšej kariéry:
Fotografický - fotí pre krásny slovenský brand @preludeslovakia editoriály nových kolekcií, a na ten marketingový si podľa vlastných slov ešte počká. 


Kde o Linde môžete nájsť viac:

Instagram