Lizi

CEO (Liz & Co - vlastné podnikanie), Country manažérka SR-ČR (Scitec Nutrition), Projektová manažérka & content špecialistka (Nebbia)

Lizi študovala Európske štúdiá na FSEV UK, pričom si vyskúšala aj stáž v Bruseli, na ministerstve životného prostredia, zahraničných vecí a hospodárstva. Bola súčasťou predvolebnej kampane v tíme krízového manažmentu, PR a komunikácie. Jazyky a cestovanie sú Lizinou srdcovkou, hovorí až piatimi (SK, CZ, HU, EN, ES) a z francúzštiny dokonca maturovala.

Lizi vždy hľadala niečo, kde sa spája kreativita, jazyky, medzinárodné prostredie, komunikácia, projektový manažment a svet obchodu/biznisu, pretože to ju najviac vystihuje. Tak začala so social media manažmentom a influencer marketingom pre zahraničné firmy, až sa prepracovala do pozície brand manažérky pre ProTan USA. Vďaka tejto príležitosti mala možnosť precestovať Európu, no vždy ju to ťahalo viac k vlastnému biznisu. 

Založila vlastnú marketingovo-brandingovú firmu Liz & Co, v rámci ktorej spolupracuje so svetoznámymi značkami ako Scitec Nutrition alebo Nebbia. 

Okrem toho je Lizi jednou nohou aj v športovej diplomacii, a to vo federácii IFBB Pro League, kde je zodpovedná za štatistiku a kontrolu hodnotiacich listín panelu rozhodcov. V roku 2018 sa dokonca ako 22 ročná stala promotérkou Majstrovstiev Európy. Jej hlavným cieľom je rozšíriť Liz & Co o pár motivovaných a kvalitných ľudí, s ktorými dokáže super veci a spoločne posunú firmu vpred.


Top osobný highlight doterajšej kariéry:

Lizi verí, že ten ešte len príde.


Kde o Lizi môžete nájsť viac:

Instagram