LUCIA

CEO & Produktová dizajnérka

Lucia, mladá a ambiciózna žena, milovníčka kávy, home-officu a jemná workoholička. Už ako 18-ročná sa vydala študovať do Dánska kde spolu s mnohými medzinárodnými študentmi vytvárala marketingové kampane pre rôzne nadnárodné spoločnosti.

Neskôr pokračovala v štúdiu Inovácií a Business Developmentu kde založila značku HUNN Denmark. Vymyslela a nadizajnovala inovatívny produkt, ktorý pomôže mnohým ženám s problematickou pokožkou - antibakteriálny uterák na tvár, vyrobený z plne recyklovaných materiálov, ktorý chráni naše pokožky, no dbá aj o našu planétu.

Aj napriek tomu, že v dnešnej dobe je extrémne náročné presadiť sa, Lucia sa o to snaží každý jeden deň. To, čo ju ženie vpred je potreba inšpirovať mladé ženy v biznise a potreba vytvárať prostredie, ktorom sa ženy budú cítiť dostatočne sebavedomo na to, aby vyšli zo svojej komfortnej zóny a vydávali zo seba to najlepšie. Jednou z hlavných myšlienok a hodnôt jej značky HUNN Denmark je práve Women Empowerment a podpora žien prostredníctvom starostlivosti o samú seba či už po fyzickej, alebo mentálnej stránke. Obe sú rovnako potrebné pre rozvoj zdravého sebavedomia a sebaistoty. Jednou z jej najväčších radostí je viesť a motivovať jej tím k najlepším výsledkom a spolu vytvárať niečo zmysluplné pre nás všetkých.

Top osobný highlight doterajšej kariéry: 

Podľa Lucii, založenie a vedenie firmy v cudzej krajine je niečo, na čo by každý mohol byť hrdý :)


Kde o Lucii môžete nájsť viac:
Instagram
Linkedin