NIKOL

Social media manažérka pre Akčné ženy

Nikol je kreatívne zmýšľajúca osoba, túto stránku svojho ja aktuálne naplno využíva v práci pre magazín Akčné Ženy. 

Miluje zdolávať životné výzvy a momentálne je jednou z nich osobný rast. V pracovnej oblasti sa zaujíma najmä o online marketing, copywriting a v rámci samovzdelávania získva skúsenosti z rôznych webinárov a certifikácií (napr. Digitálna Univerzita, Strossle). V tej súkromnej je nadšenou športovkyňou a poslúcháčkou Levosphere podcastov.

V súčasnosti sa Nikol našla práve v práci pre Akčné Ženy. Svoj čas trávi najmä na ich Instagrame, kde má na starosti obsahovú aj vizuálnu stránku komunikácie. Vďaka tejto práci mala možnosť spolupracovať s mnohými značkami (HalfPrice, PRimetime, Yves Rocher Slovensko, Huawei Slovensko, Hubert sekt, Peugeot Slovensko, Mary Kay...) či realizovať sa na konferencii Marketing Rulezz.

Nikol vždy hľadí na možnosti, ako sa vysporiadať s výzvami, poradiť si najlepšie, ako v danom momente dokáže a "nie/nedá sa" neberie, ako odpoveď, pretože vždy existuje cesta, ako šikovne vystúpiť z komfortnej zóny za účelom pracovného alebo osobného rastu.

Top osobný highlight doterajšej kariéry:
  • Doterajším najvýznamnejším highlightom sú pre Nikol získané skúsenosti zo spoločnosti Heineken (pozícia Sales Asisstant/Back Office Asisstant), ale aj z jej aktuálnej pozície
  • Jej najväčším highlightom je však jej mindset 
Kde môžete o Nikol nájsť viac:
Linkedin
Instagram