NIKOL

Asistentka Top manažmentu

Nikol je kreatívne zmýšľajúca osoba, aktuálne pracuje v oblasti retailu, konkrétne v oblasti vedenia nákupných centier Aupark na Slovensku.

Miluje zdolávať životné výzvy a momentálne je jednou z nich osobný rast. V pracovnej oblasti sa zaujíma najmä o online marketing, copywriting a v rámci samovzdelávania získva skúsenosti z rôznych webinárov. V tej súkromnej je nadšenou športovkyňou a poslúcháčkou Levosphere podcastov.
Nikol od výberu strednej školy inklinuje k úzkej spolupráci s ľuďmi, baví ju počúvať ich príbeh či podporovať ich v pracovných rozhodnutiach, alebo len nakopnúť tým správnym smerom a dopracovať ich tak prirodzenou cestou k "aha mometnom" :-) Preto sa aktuálne zaoberá couchingom. Jej pracovné skúsenosti sú z noazaj rôznych oblastí, vďaka čomu spoznala mnoho inšpiratívnych ľudí, ktorí je dodali sebavedomie a chuť na sebe s láskou pracovať. 

Nikol vždy hľadí na možnosti, ako sa vysporiadať s výzvami, poradiť si najlepšie, ako v danom momente dokáže a "nie/nedá sa" neberie, ako odpoveď, pretože vždy existuje cesta, ako šikovne vystúpiť z komfortnej zóny za účelom pracovného alebo osobného rastu.

Top osobný highlight doterajšej kariéry:
  • Doterajším najvýznamnejším highlightom sú pre Nikol získané skúsenosti zo spoločnosti Heineken (pozícia Sales Asisstant/Back Office Asisstant), ale aj z jej aktuálnej pozície
  • Jej najväčším highlightom je však jej mindset 
Kde môžete o Nikol nájsť viac:
Linkedin
Instagram