PAŤA

Copywriterka v Istropolitana Ogilvy

Kreatívni ľudia majú mnoho bizarných stories o tom, ako sa k práci v reklamnej agentúre dostali. Paťa má jednu v zálohe tiež. Pôvodne si myslela, že sa hlási na stáž do vinárstva, ale v skutočnosti sa prihlásila do agentúry. Tak prišla na mesiac a odvtedy je v agentúrnom prostredí už 4 roky - najskôr vo Wiktor Leo Burnett, teraz v Istropolitana Ogilvy. A niečo jej hovorí, že je to ešte lepšie, ako stáž vo vinárstve. Navyše, vždy si myslela, že ľudia v reklame sú trošku namyslení, ale nakoniec tu stretla tých najempatickejších, najmilších a najviac open-minded ľudí široko ďaleko.

Vrámci práce má Paťa šťastie na fakt zaujímavých klientov od Lidl Slovensko cez Palmu pre ľudí až po 365.bank. Mimo toho si rada upratuje slovné hračky, vo voľnom čase ide vyvenčiť sovy do Bojníc a ľúbi poriadok - najmä ten cestovný. :)


Top osobný highlight doterajšej kariéry:
Minuloročné zlato na Zlatom Klinci v printe, pár medzinárodných shortlistov, tohtoročná výhra v Creative Exprese (spolu s Katkou Sopkovou) a že jej raz Pišta z WLB odpísal na texty "to je super!"

Kde o Pati môžete nájsť viac:
Instagram
Linkedin