PETRA

Social media/employer branding v GoHealth Slovakia, marketingová manažérka v Ženský algoritmus

Petra sa už počas štúdia na vysokej škole začala pohybovať v médiách. Ako editorka a online marketingová špecialistka pracovala od denníkov cez magazíny až po jej prvý "seriózny" job po výške - v RTVS na pozícii online marketingovej špecialistky.

Postupom času ju však nadchol svet IT, a preto posledné roky pracuje v spoločnosti GoHealth Slovakia ako marketingová špecialistka. Tu má na starosti sociálne siete, PR ativity a employer branding, samozrejme, so zameraním na tech. Aktuálne taktiež dokončuje štúdium na Digitálnej univerzite so špecializáciou na budovanie brandu.

Popri tom všetkom však Petra stále mala pocit, že jej miesto je v neziskovom sektore. Nedávno začala externú spoluprácu s občianskym združením Ženský algoritmus, kde aktuálne pracuje ako marketingová manažérka. Toto OZ-tko perfektne kombinuje jej nadšenie pre technológie, marketing a potrebu robiť niečo užitočné. Spoločnými silami sa s tímom v Algoritme snažia dostať do IT sveta viac žien, a taktiež ich vzdelávať a motivovať v ich ďalšej kariérnej ceste. Dve paralelné práce vedia byť celkom náročné nielen čo sa týka time manažmentu, ale aj stress manažmentu. No ako Petra sama hovorí, so správnym plánovaním je ten pocit užitočnosti na nezaplatenie.

Top osobný highlight doterajšej kariéry:

Teší ju každá pozitívna spätná väzba a nové vybudované pracovné vzťahy. A taktiež to, že sa v oblasti marketingu "uchytila" vďaka práci na sebe a samovzdelávaní, aj keď vyštudovala úplne inú vysokú školu (tlmočníctvo/prekladateľstvo).

Kde o Petre môžete nájsť viac:

Linkedin