PETRA

Content creatorka

Petra vyštudovala právo, vyše 2 rokov pôsobila ako firemná právnička, avšak nebolo to pre ňu to pravé. Zistila, že si až tak nepotrpí na dokonalosti, uhladené a striktné formy. Právo také bolo. Viac ju lákala tvorivosť, nestálosť a hlavne AUTENTICKOSŤ.

Rozhodla sa teda úplne zmeniť odbor, a tak vhupla do marketingových vôd. Najskôr pracovala ako account manager v menšej IT firme, neskôr v reklamných agentúrach - Made by Vaculik a Visibility. Od roku 2021 ju živí to, čo ju aj naozaj napĺňa. Je content creatorka, pomáha klientom s vizuálnou stránkou obsahu na sociánych sieťach, fotí a tvorí videá. Fotí primárne produktové fotky, ale napĺňa ju aj zachytávanie života (plných ľudí). V poslednom čase to však Petru viac ťahá k video tvorbe a v budúcnosti by sa jej chcela naplno venovať. 

Petra miluje pomalé rána, pekné výhľady (a vhľady), západy slnka, kreativitu a dobré, oku lahodiace jedlo. Rada (sa) tvorí a obdivuje krásnosť, krásnych ľudí (vnútorne aj zvonku) a krásne predmety. Miluje keď JU navštívi tvorivosť, ktorú premení na zachytávanie momentov.

Top osobný highlight doterajšej kariéry: 
Petra má to šťastie, že môže pracovať na projektoch, ktoré sú jej blízke či už myšlienkou alebo ľuďmi, ktorí za nimi stoja. Medzi jej srdcové fotenia/video produkcie patria spolupráce s Drobne store, kartovou hrou Hlbina, s Entheo Ceramics, Vy.dym, Manifestom mladej ženyEcoheart a Powerlogy.

Za svoj najväčší highlight však považuje rozhodnutie dať výpoveď v práci, ktorá ju nenapĺňala, že prekonala strach a pustila sa do niečoho úplne nového, čo jej každý deň prináša radosť. S kamoškou Žanetou Morovskou tomu hovoria "tvůrčí radosť" a nedávno sa rozhodli, že si jej budú dopriavať čo najviac - vždy keď to na ne príde; tá nutkavá potreba tvoriť a zdieľať krásu s ich IG publikom - vznikne video, kde Petra stojí za vizuálom a Žaneta za slovom. 


Kde o Petre môžete nájsť viac:
Instagram