SÁRA

Planning directorka & Head of Traffic v Refresheri

Sára je v skratke  človek, ktorý do všetkého strká nos, potrebuje mať o všetkom prehľad a každý deň sa naučiť niečo nové. 48 hodinový deň je jej celoživotný mood. Vyštudovala umeleckú školu, popri nej organizovala kultúrne eventy: stand-upy a koncerty pre 300 až 1000 ľudí. Chcela v živote menej stresu, takže eventy odložila a ešte počas školy sa zamestnala v Refresheri na pozícii Traffic manažérky. O Sáre kolegovia radi hovoria, že je vlastne taký firemný strážny pes (toto označenie ale fakt nemá rada). Je spojkou medzi obchodom a produkciou, dohliada a feedbackuje výrobu PR výstupov, spravuje kapacity a plánuje timingy kampaní. Aktuálne buduje svoj traffic tím, s ktorým spravuje fungovanie reklamy slovenského a už aj českého Refresheru.

Počas prvej vlny pandémie Sára s priateľom pripravili ilustrovanú svadobnú knihu/scrapbook, ktorú sa im podarilo vydať vďaka crowdfundingovej kampani a aktuálne k nej spoločne spravujú aj e-shop. Mimo práce je taký víkendový umelec, vždy keď jej ostane trošku času, v rámci psychohygieny fotí. Venuje sa hlavne osobným témam, takže fotí veci, ktoré žije alebo nad ktorými rozmýšľa. Je to super spôsob ako porozumieť veciam a usporiadať si myšlienky - ak totiž sama nevie čo fotí, nepochopia to ani ľudia.

Top osobný highlight doterajšej kariéry: 
Sára sa všetko sa snaží robiť tak, aby na to mohla byť hrdá, takže je výber jednej veci pre ňu ťažkým orieškom. Ale rozhodne si váži, že vďaka Refresheru sa necíti byť neviditeľná :)


Kde o Sáre môžete nájsť viac:
Instagram
Linkedin