TINA

Kreatívna duša, Zľavomat

Kreatívec, grafička, fotografka - neškatuľkovať sa a príležitostiam hovoriť áno. Tina je presne z tých ľudí, ktorých len ťažko niekam zaradíte pre rozmanitosť jej tvorby. Po štúdiu grafiky a učiteľstva výtvarného umenia na UMB začínala v továrni, kde dizajnovala a ručne maľovala vianočné ozdoby. Grafike, produktovej fotografii a sociálnym médiam sa venovala v rebrandovanom dizajnérskom štúdiu Bechynsky. V súčasnosti pracuje pre inšpiratívny portál Zľavomat. Tu sa zaoberá nielen svojou prácou grafičky a fotografky, ale aj kreatívou v prepojení s marketingom a písaniu článkov, z ktorých prevažujú najviac cestovateľské tipy a inšpirácie.
Na svojom instragame zas prezentuje možnosti, kde a ako cestovať so štvornohým miláčikom po horách.

Inšpiráciami to nekončí a Tina vám prináša niekoľko rád, ktorými sa riadi aj v živote:
- Nájdite si svoju vášeň, kde sa môžete realizovať
- Obklopte sa ľuďmi, ktorí vás posúvajú dopredu
- Neverte ľuďom, ktorí tvrdia, že nemôžete byť v niečom dosť dobrí

Myslieť si, že ak človek nebude všetku svoju energiu venovať len jednej činnosti, nikdy nebude v ničom dosť dobrý je omyl. Tine tieto prepojenia pomáhajú lepšie chápať príncípy v tvorbe či už v reklame, alebo umení. Po niekoľkých vydarených kreatívnych kampaniach medzi ktoré patrilo aj “saunovanie v MHD,” za svoj najväčší úspech považuje založenie vlastného projektu PODPSA. Vďaka predaju produktov s vlastnou originálnou grafikou pomáha útulkom či občianskym združeniam. Zároveň v rámci projektu šíri dôležitú osvetu o géne Merle. Mimo spomenutého, sa venuje tiež maľbe, kresbe a ilustrácii.

Top osobný highlight doterajšej kariéry:

  • Projekt PODPSA
  • Diplomová práca, ktorá sa zaoberá rozvojom vnímania, sústredenia a kritického myslenia u detí prostredníctvom umenia v dobe konzumu a prehnanému vplyvu vizuálnych podnetov 
  • Vlastná výstava obrazov


Kde o Tine môžete nájsť viac:

Instagram
Linkedin
Projekt Podpsa