VERONIKA

Social Media Specialist, Dedoles

Priateľská kreatívna duša s vášňou pre marketing, reklamu a dizajn - to je Veronika. Miluje texty, fotky a grafiku. Má za sebou stáže vo firmách ako ZľavaDňa či Nestlé, ktoré jej pomohli nájsť si svoj smer a vyprofilovali ju. Už od prvého ročníka na vysokej škole sa snažila prepájať teóriu s praxou a aj vďaka tomu je teraz šťastná a spokojná vo svojej práci.

Aktuálne pracuje v Dedoles. Začala ako posila v tíme zákazníckej podpory na sociálnych sieťach, avšak keď firma vidí v človeku drive a potenciál, ľahko sa môže posunúť ďalej - a to sa stalo aj Veronike. Získala pozíciu Social Media Špecialistky. Jej práca je kreatívna a rozmanitá, plná komunikácie, tvorby obsahu - videí, fotiek a textov, a taktiež má možnosť spolupracovať so skvelými ľudmi.

A čo by poradila ostatným? Podľa Veroniky by ste sa nemali báť ísť si za svojim cieľom, vypočujte si názor iných, avšak nenechajte sa ním príliš ovplyvniť a najmä - ak chcete niečo dosiahnuť, makajte. Či už v osobnom alebo profesionálnom živote. :)

Top osobný highlight doterajšej kariéry: 
Úspešne zorganizovaný event pre 150 ľudí pod záštitou veľkých medzinárodných firiem.


Kde o Veronike môžete nájsť viac:
Instagram
Linkedin