VERONIKA

Copywriterka & social media manažérka & mini ideamakerka

Veronikina cesta k marketingu začala po neúspešnom štúdiu ruštiny a švédštiny, keď sa prihlásila na FMK UTB v Zlíne. Do štúdia aj do marketingu sa za 5 rokov zamilovala a okrem Mgr. titulu si odniesla aj tonu skúseností. V rámci školy totiž robila na viacerých projektoch - bola promo manažérkou ZLIN DESIGN WEEKu a Fashion Eventu Dotek, členkou promo sekcie v Busfest a viedla svoj vlastný team asi 30 ľudí v rámci projektu Skrz Prsty. Stážovala v McCANN Prague a polroka sa učila o malajskom marketingu na  University Of Malaya v Kuala Lumpur. Popri tom všetkom stíhala aj prácu social media manažérky pre Pyxis Media.

Momentálne pracuje v agentúre dotcom advertising ako copywriterka a social media manažérka. Má ale rada aj výzvy v rámci ideamakingu, ktorý ju začína baviť stále viac a viac (aj keď niekedy veľmi bolí :)

Vo voľnom čase Veronika stále neopúšťa kreatívne vody - kreslí, maľuje, navrhuje tetovania, vyrába koberce a náušnice a brošne a lebky...a vlastne má každý mesiac úplne iné hobby.

Top osobný highlight doterajšej kariéry:

Kampaň pre o.z. Platforma Rodín, vďaka ktorej mala Veronika možnosť prvýkrát vidieť svoju prácu v televízii, na citylightoch a počuť v rádiu. A vedieť, že ešte aj pomáha dobrej veci, je podľa nej najkrajší pocit na svete.

Kde o Veronike môžete nájsť viac:

Instagram
Linkedin